سبد خرید

سوالات آزمون وکالت 1400

سوالات آزمون وکالت با پاسخ تشریحی

ازمون وکالت 1400

سوالات آزمون وکالت با پاسخ تشریحی

متقاضیان شرکت در آزمون وکالت 1400 با مطالعه دفترچه سوالات و پاسخ نامه آزمون های سال های گذشته از جمله سال 99 و 988 می توانند از سطح سوالات و نحوه طراحی سولات اگاهی پیدا کنند .
همچنین کسانی که در آزمون وکالت 1400 شرکت می کنند. بعد از انتشار دفترچه و پاسخ نامه آزمون می توانند از نحوه عملکرد خودمطلع شوند
آزمون وکالت هر ساله توسط  کانون وکلا دادگستری و مرکز وکلا قوه قضاییه برگزار می شود. همانطور که اطلاع دارید این دو آزمون به صورت مجزا برگزار می شوند و حتی مواد آزمونی آن ها در برخی از مباحث با یکدیگر تفاوت هایی دارد.
از آنجایی که کارنامه ها و رتبه های آزمون وکالت یک الی دو ماه بعد از آزمون در دسترس همگان قرار می گیرد. معمولا داوطلبان بعد از ترک جلسه آزمون به دنبال دفترچه سوالات و کلید پاسخ نامه آن هستند. تا بتوانند پیش از دریافت کارنامه از نحوه عملکرد خود مطلع شوند .
همچنین کسانی که می خواهند در آزمون وکالت 1400 شرکت کنند ، می توانند از سوالات آزمون های سال های گذشته برای خود آزمایی استفاده کنند
جهت دسترسی سریع و راحت داوطلبین عزیز آزمون وکالت به سوالات آزمون های وکالت سالهای گذشته در این صفحه سوالات آزمون وکالت با پاسخ تشریحی قرار داده می شود.
شایان ذکر است پاسخ های داده شده به سوالات هر آزمون به صورت تشریحی همراه با نکات کلیدی و مهم آورده شده است .
سوالات آزمون وکالت 1399 با پاسخ تشریحی
سوالات آزمون وکالت 1399 با پاسخ تشریحی


سوالات آزمون وکالت 1399 با پاسخ تشریحی


سوالات آزمون وکالت 1399 با پاسخ تشریحی


سوالات آزمون وکالت 1399 با پاسخ تشریحی

سوالات آزمون وکالت 1399 با پاسخ تشریحی

شبکه‌ سازی قانون آیین دادرسی کیفری چاپ دوم ویراست جدید / سید‌ حمید شاهچراغ

شبکه‌ سازی قانون آیین دادرسی کیفری ویژه کارآموزان قضایی

معرفی بهترین منابع آزمون وکالت سال 1400

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان جهت انتخاب بهترین منابع آزمون وکالت 1400 میتوانید با شماره 05131601060 تماس گرفته و یا فرم درخواست مشاوره را کامل نمائید.
طبق بررسی های آماری موسسه داداستان هر ساله سوالات آزمون های مفهومی مهارتی با آزمون اصلی بیش از 70 درصد و در برخی دروس تا 100 درصد مطابقت و مشابهت دارد ، مستند این موضوع را میتوانید در صفحه تطبیق مستند مشاهده فرمائید .

فرم درخواست مشاوره

  • در صورت نیاز به توضیحات در این قسمت وارد نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.